Участь у науково-практичній конференції «Технічне регулювання – запорука безпечності продукції»

18 жовтня 2017 року завідувач Відділом інформаційного забезпечення, стандартизації та метрології Інституту продовольчих ресурсів НААН, к.т.н. Вербицький С.Б. взяв участь у науково-практичній конференції «Технічне регулювання – запорука безпечності продукції», організованої Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Національним органом стандартизації України, радою технічних комітетів стандартизації України, асоціаціями виробників та споживачів України в рамках ХХІІ Міжнародної виставки індустрії безпеки «Безпека 2017».

Основними питаннями, що обговорювались на заході були:  удосконалення інституцій технічного регулювання, становлення національного органу стандартизації, розвиток вітчизняних органів оцінки відповідності, удосконалення діяльності органів державного ринкового нагляду та підвищення довіри до нього.

З інформаційними доповідями виступили десять доповідачів, в тому числі директор Департаменту технічного регулювання Мінекономрозвитку України Віткін Л.М. щодо реформування системи технічного регулювання, генеральний директор ДП «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» Лісіна Г.В. щодо ролі технічних комітетів стандартизації у реформуванні національної системи технічного регулювання для наближення її до вимог СОТ і ЄС, голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Лапа В.І. з питань державного контролю промислової продукції.

2017.10.18 Участь у конференції Вербицький