Засідання Вченої ради Інституту продовольчих ресурсів НААН

10 січня 2018 року відбулось засідання Вченої ради Інституту продовольчих ресурсів НААН, на якому були прийняті наступні рішення:

Схвалений в цілому звіт про виконання Інститутом продовольчих ресурсів програми наукових досліджень НААН №42 "Біотрансформація сільськогосподарської сировини в продукти харчового і технічного призначення в процесі формування національної продовольчої системи" за 2017 рік (доповідач заступник директора з наукової роботи Хомічак Л.М.). З урахуванням зауважень рекомендовано доопрацювати для представлення на засіданні Відділення аграрної економіки і продовольства НААН.

Заслуханий звіт про виконання підрозділами Інституту в 2017 році плану надходження коштів до спецфонду та доведений план надходження коштів на 2018 рік (доповідач головний бухгалтер Данченко Л.Д.).

Представлена для заслуховування на засіданні Президії НААН доповідь "Хлібопекарська галузь України: проблеми та перспективи розвитку" (доповідач завідувач відділу хлібопекарного та борошно-круп’яного виробництва Васильченко О.М.).

Рекомендовані до друку видання Інституту продовольчих ресурсів: Збірник наукових праць «Продовольчі ресурси» № 9, Анотований звіт за 2017 рік про виконання ПНД НААН на 2016-2020 роки № 42 "Біотрансформація сільськогосподарської сировини в продукти харчового і технічного призначення в процесі формування національної продовольчої системи", Матеріали V Міжнародної науково-практичної конференції "Інноваційний розвиток харчової індустрії" 14 грудня 2017 року (доповідач заступник директора з наукової та інноваційної роботи Копилова К.В.). 

P1100781

P1100784