Участь Інституту продовольчих ресурсів НААН у Національному форумі «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології»

Форум 1Заступник завідувача відділу інформаційного забезпечення, стандартизації та метрології к.т.н. Вербицький С.Б. 24 листопада 2021 р. взяв участь у Другій пленарній сесії «Екологічно дружні технологічні рішення для місцевих громад щодо поводження з відходами» Національного форуму «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології». Учасників Другій пленарній сесії привітав Голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Прощук Е.П. Представник Інституту продовольчих ресурсів НААН представив доповідь «Сучасний стан та техніко-технологічні особливості утилізації м’ясокісткових відходів агропромислового виробництва», яка з цікавістю була сприйнята учасниками форуму. Зокрема, Голова Всеукраїнської екологічної ліги, яка організувала Національний форум, Тимочко Т.В. у своєму коментарі відзначила важливість висвітлених у доповіді питань поводження з відходами тваринництва та м’ясопереробки.

форум 2

Голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Прощук Е.П.

Форум3

Виступає Тимочко Т.В., Голова Всеукраїнської екологічної ліги, яка організувала Національний форум «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології»