Міжнародна конференція «Стратегія розвитку цукру та натуральних підсолоджувачів»

ємблема

      Запрошуємо вас на міжнародну конференцію «Стратегіярозвитку цукру та натуральних підсолоджувачів», що відбудеться 15-16 грудня 2021 року в Києві, Україна.
       Наконференції будуть обговорюватися останні досягнення та інновації у розробці цукру та натуральних підсолоджувачів. Ця конференція є заходом для участі дослідників, академіків, студентів, новаторів, науковців і практиків галузі, щоб обговорити поточні дослідження та майбутні аспекти цукру та природних підсолоджувачів. Ця конференція стане платформою для обміну дослідженнями та досвідом.
Ми користуємося цією можливістю, щоб запросити вас, ваших колег і друзів взяти участь, надіславши тези дослідницьких досліджень та тематичні дослідження, що базуються на оригінальній дослідницькій роботі.
Електронний збірник матеріалів конференції буде розміщено 15 грудня 2021 року. Збірник тез (статей) оприлюднюється в Збірнику праць.
Форма участі – заочна (у зв’язку з епідемією Covid-19). В рамках конференції буде організовано вебінар для всіх учасників.
Усім учасникам будуть надані електронні сертифікати та матеріали конференції.
Кінцевий термін подання документів 7 грудня 2021 року. Участь в конференції безкоштовна.
             ВИМОГИ