Загальні збори Асоціації українських виробників «Морозиво і заморожені продукти»

Морозиво Лого 22222 лютого 2018 року заступник директора з наукової та інноваційної діяльності Інституту продовольчих ресурсів Копилова К.В. взяла участь у Загальних зборах Асоціації українських виробників «Морозиво і заморожені продукти», асоційованим членам якої являється Інститут продовольчих ресурсів НААН. На Зборах розглядались підсумки роботи Асоціації за 2017 рік та основні задачі на 2018.

У вітальному  слові  від  науковців  і  фахівців  Інституту  продовольчих  ресурсів  НААН Копилова К.В. наголосила на тривалій та плідній співпраці з цим професійним об'єднанням як у профільній науковій та інноваційній діяльності, так і у рамках Технічного комітету стандартизації 140 «Молоко, м'ясо та продукти їх переробки», функції секретаріату якого виконує Інститут.

Також вона висловила сподівання на подальше взаємовигідне співробітництво Інституту та Асоціації, зокрема, щодо спільного інтересу та можливостей досліджень і розробок технологій заморожування заготовок тіста, готових хлібобулочних виробів, тортів і тістечок; продовження спільної роботи над удосконаленням та актуалізацією чинних національних стандартів на морозиво і заморожені напівфабрикати та іншими необхідними для виробничників технологічними документами.