Нарада стосовно питань Територіальної оборони у Дніпровському районі столиці

2022.02.16 1 територоіально об16.02.2022 р. в Інституті продовольчих ресурсі Національної академії аграрних наук України відбулася нарада стосовно питань Територіальної оборони у Дніпровському районі столиці.

На нараді були присутні Бабій Павло Миколайович - тимчасово виконуючий обов’язки голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, Майборода Олександр Леонідович - військовий комісар Дніпровського районного у місті Києві територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Газєєв Олександр Олексійович – в.о. командира батальйону територіальної оборони Дніпровського району, Некрутенко Ірина Леонідівна – в.о. начальника відділу з питань промисловості, підприємництва та регуляторної політики Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації.

Майборода Олександр Леонідович ознайомив колектив з інформацією про можливість проходження громадянами України військової служби у батальйоні територіальної оборони Дніпровського району міста Києва. Також Бабій Павло Миколайович та Майборода Олександр Леонідович відповіли на численні питання співробітників інституту.

2022.02.16 2 територіальна оборона

2022.02.16 3 територіальна оборона

2022.02.16 Тер оборона 3