Онлайн-конференція щодо впорядкування назв харчових продуктів

   Збройна агресія Російської Федерації змусила всіх переосмислити ставлення до численних рудиментів радянського минулого, які виражаються у топонімах та інших власних назвах, які нагадують про діячів російської культури, про міста та місцини Росії тощо, аж ніяк не пов’язані з минувшиною та сьогоденням народу України. Отже, у переважної більшості наших співвітчизників викликає відразу та несприйняття засилля російських назв харчової продукції («Московська» та «Останкінська» ковбаса, «Російський» і «Костромський» сир та ін.), нав’язаних українським виробникам у часи перебування нашої країни у складі російської / радянської імперії.
   У відповідь на численні звернення вітчизняних споживачів та відповідні матеріали в українських засобах масової інформації щодо нагальної необхідності розв’язання окресленого вище питання, фахівці Державного підприємства «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» (Національний орган стандартизації), Інституту продовольчих ресурсів Національної академії аграрних наук України, який виконує функції секретаріату Технічного комітету стандартизації ТК 140 «Молоко, м’ясо та продукти», а також одного з провідних виробників м’ясної продукції ТОВ «АЛАН» провели 15 квітня 2022 р. онлайн-конференцію на якій було обговорено можливість і доцільність щонайскорішого коригування нормативної та технологічної документації на м’ясну та іншу харчову продукцію з метою заміни неприйнятних для українських споживачів назв продукції, пов’язаних з країною-агресором. За результатами активного та зацікавленого обговорення питання було вирішено без зволікань розробити зміни до відповідних національних стандартів, а ДП «УкрНДНЦ», зі свого боку, запевнив у оперативному супроводженні та прийнятті зазначених змін в установленому порядку. Учасники онлайн-конференції прийняли одностайне рішення розпочати роботу над змінами російських назв продукції з організації, у щонайстисліший термін, обговорення можливих варіантів таких змін із залученням доречних назв українського походження. До обговорення буде залучено виробників харчової продукції, їх фахові об’єднання, представників галузевої науки, інші зацікавлені підприємства, установи та організації.
150422 Photo 1
Фахову думку щодо питання назв харчової продукції висловила заступниця директора Інституту продовольчих ресурсів НААН, голова ТК 140 «Молоко, м’ясо та продукти їх переробки» Романчук Ірина Олегівна
 150422 Photo 2
Активну участь в обговоренні питання взяв Генеральний директор ДП «УкрНДНЦ» Олег Анатолійович Швидкий
 150422 Photo 3
Свою думку висловлює авторитетний фахівець зі стандартизації – провідний інженер ДП «УкрНДНЦ» Світлана Василівна Кохан
 
150422 Photo 4
На конференц-зв’язку – фахівці ТОВ «АЛАН» (м. Дніпро)