Розширене засідання ТК 140 «Молоко, м’ясо та продукти їх переробки»

2022.04.21 ТК 140У режимі інтернет-конференції 21 квітня 2022 р. було проведено розширене засідання ТК 140, на якому обговорено загальну концепцію та практичні заходи щодо коригування нормативної та технологічної документації на м’ясну, молочну та іншу харчову продукцію з метою заміни неприйнятних для українських споживачів назв продукції, пов’язаних з країною-агресором. У розширеному засіданні взяли участь колективні члени технічного комітету, виробничники м’ясопереробних і молокопереробних підприємств, а також представники їх професійних об’єднань.

Виступаючи зі вступним словом щодо винесених на обговорення питань, голова ТК 140 Романчук І.О. запропонувала звернутися до центрального органу виконавчої влади – Мінекономіки України з пропозицією заборонити використання російських назв м'ясних і молочних продуктів, а також продуктів інших галузей харчової промисловості. Голова ТК 140 зазначила, що слід внести зміни до чинних ДСТУ, де є традиційні види продукції з російськими назвами, проте зазначене є тривалою процедурою, окресленою чинними нормативними документами. Нові назви продукції, без всяких сумнівів, стануть предметом жвавого обговорення виробників і споживачів, до того ж необхідно перевірити, чи не є ці назви захищеними правом інтелектуальної власності. Романчук І.О. наголосила на тому, що всі рецептури на традиційні продукти повинні мати певні визначені чинними національними стандартами назви, щоб зберегти традиційні показники якості, які є звичними та бажаними для споживачів.
 
Представниця ДП «УкрНДНЦ» Кохан С.В. наголосила на тому, що традиційний асортимент в чинних ДСТУ було збережено задля уникнення фальсифікацій відомих видів м'ясо-молочної продукції. На думку Кохан С.В. слід уникати назв продукції, які походять від топонімів, – зазначені назви повинні бути більш нейтральними. Представниця ДП «УкрНДНЦ» підтримала думку голови ТК 140 щодо доцільності звернення до Мінекономіки України з обґрунтованими пропозиціями щодо можливих шляхів розв’язання обговорюваного питання.
У зацікавленому обговоренні загальної концепції та конкретних випадків необхідної заміни пов’язаних з країною-агресором назв доречними українськими назвами виступили представники колективних членів ТК 140 Пасічний В.М., завідувач кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів Національного університету харчових технологій, Попко І.О., головний технолог Національної асоціації молочників України «Укрмолпром», Сидоренко О.В., професор кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Київського національного торгово-економічного університету, Ткаченко Н.А., завідувачка кафедри технології молока, жирів і парфюмерно-косметичних засобів Одеської національної академії харчових технологій, а також представники зацікавлених сторін – ТОВ «АЛАН», ТОВ «СЕРТИФІКАНТ», м’ясопереробного підприємства «ФОП Маршалок В.А.», ТОВ «Салтівський м‘ясокомбінат» та ін.
Узагальнюючи результати дискусії, Романчук І.О. констатувала, що за підсумками розширеного засідання ТК 140 слід звернутися до Мінекономіки України з пропозицією заборонити використання російських назв м'ясних і молочних продуктів, а також продуктів інших галузей харчової промисловості. Зазначену пропозицію поставлено на дистанційне голосування членів ТК 140, підсумки якого буде оголошено в установленому порядку. У рамках обговорення можливих українських назв м’ясної та молочної продукції, запроваджуваних на заміну російських, всі зацікавлені особи, підприємства та установи можуть звертатися до ТК 140 та ДП «УкрНДНЦ» зі своїми обґрунтованими пропозиціями. Також Романчук І.О. закликала виробників м’ясної та молочної продукції взяти активну участь фінансуванні розроблення змін до національних стандартів, оскільки таке фінансування за рахунок державного бюджету не є наразі можливим.
Отже, дискусію щодо зміни назв продукції, пов’язаних з країною-агресором, розпочато. Запрошуємо всіх надавати свої обґрунтовані пропозиції на адресу ТК 140: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. /
Розширене засідання ТК 140 «Молоко, м’ясо та продукти їх переробки» 21 квітня 2022 р.
210422 Фото 2
Голова ТК 140 Ромачук І.О.
210422 Фото 3
Представник ДП «УкрНДНЦ» Кохан С.В.
 210422 Фото 4
Зав. кафедри Одеської національної академії харчових технологій Ткаченко Н.А.
 210422 Фото 5
Директор ТОВ «СЕРТИФІКАНТ» Бєлоусов В.В. 
 
210422 Фото 6
Професор кафедри Київського національного торгово-економічного університету Сидоренко О.В.
210422 Фото 7
Зав. кафедри Київського національного університету харчових технологій Пасічний В.М.