Симпозіум з науково-технічного співробітництва між м. Дуньин (КНР) та м. Київ (Україна)

viber image4Фахівці відділу інформаційного забезпечення, стандартизації  та  метрології  Інституту  продовольчих  ресурсів НААН  (заступник  начальника  Вербицький С.Б.  та  старший науковий  співробітник  Кос Т.В.) 20 серпня 2018 року взяли участьу Симпозіумі з науково-технічного співробітництва між містами Дуньин (КНР) та Київ (Україна), на якому презентували науково-інноваційні роботу Інституту щодо розвитку харчової та переробної промисловості України.
Голова китайської делегації – віце-мер м. Дуньин Li Junifeng – у своєму виступі оголосив пільгові умови розвитку науково-технічного співробітництва із зарубіжними організаціями та вимоги по залученню передових фахівців для обміну досвідом і проведення заходів науково-технічного співробітництва в м. Хучжоу (КНР). 
Інші учасники Симпозіуму – науковці та фахівці Національної академії аграрних наук України, вищих навчальних закладів, підприємств та громадських організацій – представили доповіді на теми наукового забезпечення аграрної та переробної галузей і проблем довкілля.