День працівників харчової промисловості 2018!

2018.10.18 День харчовика Сичевський18 жовтня 2018 року в Національному університеті харчових технологій відбулись урочистості з нагоди професійного свята харчовиків України – Дня працівників харчової промисловості.
У заходах взяли участь високопосадовці, президенти і голови галузевих асоціацій, науковці, керівники й співробітники підприємств харчової промисловості різних форм власності.
Вітання харчовикам прозвучали від Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин Олександра Бакуменка, міністра освіти і науки України Лілії Гриневич.
Присутніх також привітали завідувач відділу забезпечення зв’язку Президента України з Кабінетом Міністрів України Богдан Тирус, голова підкомітету з питань економічної і фінансової політики в агропромисловому комплексі Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин Леонід Козаченко, заступник міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова, заступник міністра освіти і науки України Роман Греба, ректор Національного університету харчових технологій Анатолій Українець.
За багаторічною традицією відбулось нагородження кращих представників галузі за підсумками роботи у 2018 році. Приємно, що за високі досягнення у професійній діяльності, бездоганну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток харчової і переробної промисловості колектив Інституту продовольчих ресурсів Національної академії аграрних наук було відзначено дипломом Міністерства аграрної політики та продовольства України.
 
2018.10.18 День Харчовика Диплом 2018.10.18 День харчовика Президія
2018.10.18 День харчовика Зала    2018.10.18 День харчовика Хол