Новини

Три виставки в один день: Agro Animal Show, «Зернові технології» та «Фрукти. Овочі. Логістика»

15 лютого 2017 року представники Інституту продовольчих ресурсів відвідали виставки: AgroAnimalShow, «Зернові технології 2017», та «Фрукти. Овочі. Логістика», що проходили 15-17 лютого 2017 року у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза», Організатор:ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».
«Зернові технології»- потужний агропромисловий форум, що посідає провідне місце в АПК України як комплекс інноваційних рішень на різних стадіях виробництва, зберігання, переробки та транспортування зернових, бобових, круп’яних та олійних культур. Виставка об’єднує провідних операторів ринку - виробників та дилерів галузі у форматі спеціалізованої події. Тут створені оптимальні умови для діалогу між керівниками, фахівцями сільськогосподарських підприємств, представниками влади та виробниками обладнання, техніки, насіннєвого матеріалу та засобів захисту для обміну сучасним досвідом та укладання контрактів.
AgroAnimalShow - міжнародна виставка ефективного тваринництва та птахівництва. Найбільший в Україні виставковий подія, на якому провідні світові компанії представлять останні моделі техніки і обладнання, корми,ветеринарні препарати, засоби діагностики, генетичний матеріал, технології навозоудаления і утилізації відходів, обладнання для утримання та годування тварин, новітні науково-технічні розробки, представлені профільними інститутами.
«Фрукти. Овочі. Логістика»- це найбільший в Україні виставковий проект сучасних аграрних технологій в овочівництві, промисловому садівництві та виноградарстві, презентація технологічного та інвестиційного потенціалу плодоовочевої галузі. Даний захід – один з найбільш ефективних інструментів розвитку галузі та популяризації плодоовочевого бізнесу, що має практичну спрямованість на підтримку вітчизняного виробника овочевої та плодоягідної продукції, впровадження у виробництво передового досвіду організації промислового плодоовочівництва та садівництва.