Всеукраїнський Хакатон Аграрних Інновацій

10.03.2017 2

   Всеукраїнський Хакатон Аграрних Інновацій – це найбільший всеукраїнський хакатон, присвячений технологічним інноваціям у агросекторі.

  Цієї весни ми уже втретє зберемо разом молодих ентузіастів, досвідчених бізнесменів, програмістів, дизайнерів, маркетологів, інженерів та інших аграрних інноваторів і дамо їм шанс показати що нового та цікавого можуть запропонувати для агросектору високі технології. І звісно ж, ми разом з менторами будемо допомагати , критикувати, підказувати і відповідати на ваші запитання, щоб ви змогли презентувати найкрутіші проекти і голосно заявити про себе на всю Україну.

  Нам щастить із класними партнерами і ми щиро вдячні 
Microsoft Ukraine  за чудову локацію для проведення хакатону тапідтримку молодіжних ініціатив!

  Хакатон - це перша сходинка у велике життя для молодих команд, цікавих проектів, амбітних ідей та перспективних стартапів, тому починайте готуватися уже сьогодні!

  Для переможців передбачені грошові винагороди, призи від партнерів та маркетингова і консультаційна підтримка від асоціації 
AgTech Ukraine.

  До речі, попередні учасники хакатону отримали вагомий push у світ бізнесу та високих технологій, а також можливість брати участь у найрізноманітніших конференціях, виставках та інших публічних заходах. Про них пишуть, про них говорять, ними цікавляться.

  Участь у заході безкоштовна. Реєстрація обов'язкова — 
http://goo.gl/Cl3ECd

  З питань партнерства звертайтеся до нашого event-менеджера
Володимир Перепелиця

093-443-99-94
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.