Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-практичної конференції

«Стан та перспективи розвитку органічного молочного ринку в Україні»

26 травня 2017 року

Інститут продовольчих ресурсів Національної академії аграрних наук України та Дослідний інститут органічного сільського господарства (FiBL) запрошують Вас на конференцію, що відбудеться в рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток органічного ринку в Україні».

Мета конференції: ознайомлення учасників з особливостями виробництва органічного молока і молочних продуктів, з сучасним станом вітчизняного ринку органічної молочної продукції та перспективами його розвитку у форматі «з лану до столу», у вивченні та висвітленні шляхів вдосконалення технології та організації виробництва, збільшення обсягів і зниження витрат органічного молочного виробництва.

Інформаційне забезпечення конференції буде зосереджене на внутрішніх можливостях виробництва для найбільш повного забезпечення вітчизняних споживачів органічною молочною  продукцією.

В рамках заходу передбачені тематичні напрями:

-    первинне виробництво («Отримання органічного молока»);

-     переробка молока («Інноваційні моделі органічного молочного виробництва»);

-    сертифікація та збут органічної молочної продукції («Концепція  менеджменту та маркетингу органічних молочних продуктів»).

Учасники конференції: науковці, фахівці аграрного сектору, виробники молока, підприємства харчової промисловості, представники торгівельних мереж та засоби масової інформації.

Участь у конференції безкоштовна

Реєстрація на захід є обов'язковою та доступна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf9PxRj6dHI65PxVYUAcMafjJpnAbq0PNyrG8akm62kOwKazQ/viewform

Місце проведення конференції:

26 травня Інститут продовольчих ресурсів НААН України: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 4-А, 3 поверх, конференц-зал (реєстрація з 9:30);