«Зроблено в Києві» — нові можливості для Інституту продовольчих ресурсів НААН України

Untitled 1 copy25 травня 2017 року представники Інституту продовольчих ресурсів НААН України (надалі ІПР НААН України) в рамках святкування Дня Києва прийняли  участь у важливому для столичних підприємств заході — виставці-презентації продукції київських виробників «Зроблено в Києві», що проходив у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

Під час виставки свої досягнення та новітні розробки представив ІПР НААН України та інші виробничі компанії та підприємства м. Києва, столичні державні і приватні наукові та дослідницькі структури.

Відвідувачі виставки отримали нагоду бути присутніми на нагородженні переможців конкурсу «Кращий експортер».

Виставку відвідали представники інвестиційних фондів, банківського сектору, сфери фінансових послуг, закордонних торговельних місій, посольств та консульств, громадських організацій, представники керівних органів державної влади та місцевого самоврядування м. Києва, кияни та гості міста.

Загалом участь у Виставці взяли близько 160 підприємств з усіх районів столиці, більш ніж 40 наукових установ м. Києва продемонстрували свої новітні розробки, технології та матеріали. Вони презентували свою продукцію на площі понад 3000 кв. м. Окремою експозицією була представлена Національна академія аграрних наук України, Інститут продовольчих ресурсів та Державне дослідне підприємство ІПР НААН України.

В рамках Виставки пройшли науково-практичні круглі столи, конференції, майстер-класи та презентації нових технологій.

Інститут продовольчих ресурсів та ДДП ІПР НААН України прийняли участь у виставці «Зроблено в Києві» з метою:

  • популяризувати і просувати продукцію що виробляється в ДДП ІПР НААН України;
  • підвищити впізнавання торгової марки «Іпровіт»;
  • привернути увагу потенційних інвесторів до наукових розробок ІПР НААН України та Державного дослідного підприємства ІПР НААН України.