БРОШУРИ

     

2019 Буклет Обкладинка 22222

За загальною редакцією академіка НААН, д.е.н. М. П. Сичевського
Авторський колектив: Богдан Г. С., Бокова С. Л., Боднарчук О. В., Вербицький С. Б., Войцехівська Л. І., Грушецький Р. І., Даниленко С. Г., Коваленко О. В., Копилова К. В., Куць О. І., Майборода Ю. В., Мінорова А. В., Науменко О. В., Хомічак Л. М.  Укладач: Вербова О.В.
Київ: Аграрна наука, 2019. 48 с. ISBN 978-966-540-473-3
Презентаційне видання підготовлено до 60-річчя від дня створення Інституту продовольчих ресурсів НААН та має на меті популяризацію його розробок. У збірнику описані основні напрями наукових досліджень структурних підрозділів Інституту та запропоновані розробки з м’ясної, молочної, цукрової, спиртової та хлібопекарської галузей харчової промисловості. Призначено для вчених та фахівців харчової та переробної промисловості.
  
Авторський колектив: Сичевський М. П., Романчук І. О., Копилова К. В., Куць О. І., Коваленко О. В., Савицький Е. Е., Войцехівська Л. І., Майборода Ю. В., Науменко О. В., Мінорова А. В., Грушецький P. І., Даниленко С. Г., Хомічак Л. М., Семенівська О. А., Вербицький С. Б., Вербова О. В., Боднарчук О. В., С. Л. Бокова С. Л. Київ: Аграрна наука, 2019. 28 с. ISBN 978-966-540-473-6
Каталог містить короткий опис кращих інноваційних розробок Інституту продовольчих ресурсів Національної академії аграрних наук України з питань харчової та переробної промисловості. Видання призначено для представників харчової та переробної промисловості, працівників органів державного управління, наукових, науково-педагогічних працівників, студентів навчальних закладів вищої освіти та інших осіб, зацікавлених у підвищенні ефективності виробництва у харчовій і переробній промисловості завдяки впровадженню інновацій.
  
Сичевський М. П., Юзефович А. Е., Коваленко О. В. Стратегія зростання «Харчова промисловість України − 2030» (передумови і перспективи). К.: Аграр. наука, 2019. 32 с. ISBN 978-966-540-548-1
Висвітлено стратегічні аспекти розвитку харчової промисловості України на початку ХХІ ст. Здійснено оцінювання реального соціально-економічного становища в Україні в період ринкових реформ, визначено мету, цілі, ресурси та пріоритети зосередження уваги на ключових напрямах подальшого розвитку. Розроблено проект стратегії зростання «Харчова промисловість України − 2030» в науково-аналітичному форматі, де харчова промисловість розглядається як фактор забезпечення: продовольчої безпеки країни; конкурентоспроможності продовольчих ресурсів на внутрішньому і глобальному ринках; нарощування експортного потенціалу харчових продуктів. Призначено для працівників різних рівнів управління галузями і підприємствами харчової промисловості, керівників, спеціалістів, науковців, викладачів, студентів.
 
2019 Харчова промисловість Обкладинка
 
Харчова промисловість у системі продовольчої безпеки держави
Сичевський М. П. Харчова промисловість у системі продовольчої безпеки держави. К.: Аграр. наука, 2017. 56 с. ISBN 978-966-540-478-1
Висвітлено аспекти розвитку харчової промисловості України на сучасному етапі. Описано стан продовольчої безпеки держави, зокрема рівень забезпечення населення основними харчовими продуктами. Дано оцінку експортних можливостей вітчизняної харчової промисловості. Окреслено напрями інноваційного розвитку цієї галузі, розв’язання окремих проблем її функціонування, а також кадрового забезпечення. Сформульовано стратегічні напрями розвитку харчової промисловості. Призначено для працівників харчової та переробної промисловості, вчених і фахівців профільних наукових установ, викладачів і студентів навчальних закладів.
 
 
В буклеті зібрані розробки Відділу масло- та сироробства, що пропонуються для реалізації та пов’язані з виготовленням нового та вдосконаленням існуючого технологічного обладнання масло- та сироварної галузі.
За більш детальною інформацією звертатись до Відділу масло- та сироробства.
Майборода Юрій Васильович:
+ 38 044 517-02-29, + 38 044 517-07-95, + 38 050-555-26-97       
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   
Орлюк Юрій Тимофійович:
+ 38 044 517-08-92, + 38 050-151-29-87
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.