Новини

13 жовтня y Вінницькому національному аграрному університеті відбувся I Міжнародний молодіжний аграрній форум

 

2

    У Вінницькому національному аграрному університеті 13 жовтня відбувся  І Міжнародний молодіжний аграрній форум, який об’єднав більше 120 молодих, талановитих науковців, аспірантів і студентів із Києва, Вінниці, Харкова, Одеси, Миколаєва та Дніпра.  На форумі взяли участь представники ради молодих вчених ІПР НААН України Голова ради Сергій Ткаченко та заступник голови Оксана Олійніченко. Форум розпочався із засідань круглих столів, на яких учасники іноземними мовами ділилися науковими здобутками й обговорювали важливі питання щодо розвитку аграрної галузі: 

проблеми та розвиток вирощення енергетичних культур в Україні з урахуванням іноземного досвіду, розвиток підприємств, що входять до Всеукраїнського науково-навчального консорціуму, вимоги ЄС до якості українських продуктів харчування, які експортують до Європейських країн, проблеми земельної оренди, інноваційний розвиток агрокомплексу України тощо.

На форумі було підписано чотирьохсторонній договір про співпрацю між представниками молодих учених Вінницького національного аграрного університету, Інституту Біоенергетичних культур і цукрових буряків Національної академії аграрних наук України, Інституту продовольчих ресурсів Національної академії аграрних наук України, Національного університету біоресурсів та природокористування України.  Голова ради Сергій Ткаченко ознайомив колег з основними напрямками діяльності ІПР та здобутками молодих учених на науковій та виробничій ниві. Також в рамках участі у форумі Оксана Олійніченко провела майстер-клас з нового методу оцінки якості харчових продуктів.

1 4