12-14 вересня 2017 р. відбулась міжнародна виставка обладнання та технології для харчової і переробної промисловості INPRODMASH 2017

P 20170914 13000112-14 вересня 2017 р. Представники ради молодих учених Інституту продовольчих ресурсів НААН України взяли участь у Міжнародній виставці обладнання та технологій для харчової і переробної промисловості INPRODMASH 2017.

Де було продемонстровано обладнання, інвентар та матеріали для різних галузей харчової промисловості: м'ясної, молочної, масложирової, рибної, кондитерської та хлібопекарської, бакалійної, консервної.

Також на виставці широкого був представлений асортимент технологічного та допоміжного обладнання для виноробної промисловості та пивоваріння. Крім цього в експозиції виставки - сировина, інгредієнти, і спеції для виробництва різних продуктів харчування, а також .інвентарь, комплектуючі, гігієнічні та санітарні засоби, спецодяг та сервісні послуги.

Ділова програма виставки була цікава для широкого кола фахівців харчової галузі. В рамках виставки проходить конференція «Молочний бізнес в умовах нестабільності ринку. Сучасні технології - перспективи розвитку галузі », виробники м'яса і м'ясної продукції обговорюють нагальні питання галузі на професійній конференції« Робота м'ясної промисловості в сучасних умовах. Традиційно в рамках програми проводиться науково-практична конференція «Ресурсо- і енергозберігаючі технології виробництва і упаковки харчової продукції - основні принципи її конкурентоспроможності».

Детальніше: ...

Line Kerivnictvo

Міжнародна науково-технічна конференція «Перспективи розвитку цукрової галузі України»

Міжнародна науково технічна конференція Перспективи розвитку цукрової галузі України

29-30 березня в Національному університеті харчових технологій зібралися цукровики з наукових установ, підприємств та організацій, а також закордонні представники. Було продемонстровано здобутки і пропозиції цукрової галузі,  відбувся обмін досвідом та налагодження нових партнерських зв’язків.

 Була проведена Міжнародна науково-технічна конференція «Перспективи розвитку цукрової галузі України».

Відкрив роботу конференції перший проректор НУХТ професор Олександр Юхимович Шевченко. Огляд законодавчих змін і прогноз представив директор департаменту продовольства Міністерства аграрної політики та продовольства України Микола Мороз.

Підведені підсумки виробничого сезону 2016 року цукрової галузі України.

Line Kerivnictvo

Х Ювілейний міжнародний молочний конгрес

Х Ювілейний міжнародний молочний конгрес

Молодший науковий співробітник відділу економічних досліджень Юрченко Н.С. відвідала  Х Ювілейний  міжнародний  молочний конгрес, що відбувся 2-3 березня у Києві, організаторами якого є Асоціація виробників молока (АВМ), Всеукраїнська аграрна рада (ВАР) і компанія «Дикун» за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, FAO і ЄБРР. Цього року конгрес зібрав понад 1500 учасників – менеджерів і фахівців молочних господарств, переробних компаній, експертів галузі, представників влади, галузевих об'єднань, міжнародних організацій та фінансових установ.

В рамках Конгресу  проводилась  конференція «Виклики, стратегії та інновації у молокопереробному бізнесі 2017» на якій представники влади та міжнародних організацій, провідні експерти та аналітики разом з більше ніж 300 учасниками обговорювали найбільш актуальні питання молокопереробного бізнесу: від споживчих вподобань та ефективних каналів збуту в Україні та світі до ефективного експорту в країни ЄС та Африки.

Детальніше: ...

Line Kerivnictvo

09 лютого 2017 року відбулось засідання Ради молодих вчених

09 лютого 2017 року було проведено чергове засідання Ради молодих вчених. Засідання було присвячено наукометричним базам даних та шляхам розвитку наукового потенціалу молодих вчених з використанням сучасних інформаційних технологій. Також було представлено звіт з конференції «BertebosConference 2016: Additivesandenzymesinfood», Фалькенберг, Швеція, що була присвячена використанню харчових добавок та ферментів, а також актуальним проблемам харчового законодавства. З доповідями виступала Олійніченко Оксана В., заступник голови ради молодих вчених Інституту продовольчих ресурсів НААН.

 

Детальніше: ...

Line Kerivnictvo

13 жовтня y Вінницькому національному аграрному університеті відбувся I Міжнародний молодіжний аграрній форум

 

2

    У Вінницькому національному аграрному університеті 13 жовтня відбувся  І Міжнародний молодіжний аграрній форум, який об’єднав більше 120 молодих, талановитих науковців, аспірантів і студентів із Києва, Вінниці, Харкова, Одеси, Миколаєва та Дніпра.  На форумі взяли участь представники ради молодих вчених ІПР НААН України Голова ради Сергій Ткаченко та заступник голови Оксана Олійніченко. Форум розпочався із засідань круглих столів, на яких учасники іноземними мовами ділилися науковими здобутками й обговорювали важливі питання щодо розвитку аграрної галузі: 

проблеми та розвиток вирощення енергетичних культур в Україні з урахуванням іноземного досвіду, розвиток підприємств, що входять до Всеукраїнського науково-навчального консорціуму, вимоги ЄС до якості українських продуктів харчування, які експортують до Європейських країн, проблеми земельної оренди, інноваційний розвиток агрокомплексу України тощо.

Детальніше: ...

Line Kerivnictvo