2020.10.21 Укрхлібпром21 жовтня 2020 року відбулася зустріч представників Інституту Продовольчих ресурсів НААН – заступника директора Куця О.І., завідувачки відділу хлібопекарного та борошномельно-круп’яного виробництва Науменко О.В. та голови Ради трудового колективу Богдан Г.С. – з генеральним директором Об’єднання підприємств хлібопекарної промисловості “Укрхлібпром” Васильченко О.М., в ході якої було укладено договір про науково-практичну співпрацю.
Сторони домовились про взаємовигідне використання наукового та практичного потенціалів колективів у розробці нових технологій хлібобулочних виробів, тісну співпрацю у сфері підготовки спеціалістів для хлібопекарної галузі, впровадження у виробництво нових сортів хлібобулочних і кондитерських виробів та затвердження відповідної нормативної і технологічної документації.
Узгоджено напрями спільної діяльності щодо втілення в життя державної Продовольчої політики, надання наукових обґрунтувань для розробки інноваційних технологій хлібопекарної галузі, участі в роботі національних та міжнародних науково-практичних семінарів, конференцій, виставок і форумів харчової промисловості.
Сподіваємося на довгострокову та плідну співпрацю!

naas logo mes logo