2020.10.23 Twinning23 жовтня 2020 року в режимі онлайн зустрічі відбулася конференція з нагоди результатів роботи проєкту ЄС Twinning «Посилення інституційної спроможності українського національного органу стандартизації» для державного підприємства «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, яке виконує функції національного органу стандартизації.
Проєкт впровадженоя спільно з органами у сфері стандартизації консорціуму держав-членів Європейського Союзу у складі Німеччини, Австрії, Румунії та Іспанії. Головною метою Проєкту є досягнення кращого бізнес-клімату, конкурентоспроможності, інноваційності в Україні, а також інтеграції у внутрішній ринок Європейського Союзу шляхом покращення національної інфраструктури якості.
У заході взяли участь заступник голови Технічного комітету стандартизації ТК 140, завідуюча відділом інформаційного забезпечення, стандартизації та метрології Інституту продовольчих ресурсів НААН Копилова К.В. та відповідальний секретар Технічного комітету стандартизації ТК 140, заступник завідуючої відділом інформаційного забезпечення, стандартизації та метрології Інституту продовольчих ресурсів НААН Вербицький С.Б.

naas logo mes logo