IMG b44c303a3672c83cbfe107883fd563cb V

Співробітники Інституту прийняли участь у роботі щорічної конференції «Хлібопекарський бізнес 2021»18 лютого в Києві, під час якої розглядалися світові тенденції, а також сучасні технології виробництва і упаковки хлібобулочних і борошняних кондитерських виробів.
Організатор заходу – компанія «Марко Пак». Генеральні спонсори – компанії «ІТАК» і «Зееландія». Офіційні партнери – Всеукраїнська асоціація пекарів і ГС «Борошномели України».
Цьогорічна програма конференції складалася із двох основних сесій.
В рамках першої із них – «Ринок, технології виробництва і упаковки хліба і борошняних кондитерських виробів» – свої доповіді представили компанії «ІТАК», «Зееландія», «Хлібпром», «4 Стихії», «УкрОлія», Peshcherin Food Processing, «РОДАЛС» і «ВентаЛаб».В ході другої сесії, що мала назву «Ринок, особливості виробництва і упаковки борошна», виступили компанії «Базис», «Бюлер Україна» і «Штерн Інгредієнтс Україна», а також представники ГС «Борошномели України», Одеської національної академії харчових технологій і Консорціуму «Якості торговельних мереж».
В рамках конференції відбувся круглий стіл «Проблеми підготовки кадрів для хлібопекарської галузі» (модератор – Богдан Єгоров, ректор ОНАХТ), в роботі якого приймали участь Хомічак Л.М., д.т.н., професор, член-кореспондент НААН, заступник директора науково-організаційної роботи ІПР, Науменко О.В., д.т.н., зав.відділом технологій хліба та біотрансформації зернових продуктів ІПР; Богдан Г.С., заступник директора Державного дослідного підприємства ІПР.
За підсумками проведеної роботи досягнуто згоду щодо спільної співпраці,  розпочато роботу над підписанням Меморандуму про співпрацю між Інститутом продовольчих ресурсів НААН України та Всеукраїнською асоціацією пекарів (ВАП). 

naas logo mes logo