Вднх

Інститут продовольчих ресурсів НААН взяв участь у 33 Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2021» у складі об’єднаної експозиції Північного міжрегіонального наукового центру Національної академії аграрних наук України. Виставка відбулася з 8 по 11 червня 2021 р. у місті Києві. На стенді ІПР НААН було представлено актуальні напрацювання інституту щодо наукового забезпечення переробки рослинної та тваринної сировини, інноваційного розвитку харчової та переробної промисловості.

Жвавий інтерес відвідувачів «АГРО-2021» викликали зразки продукції, які можна було скуштувати під час проведених дегустацій хлібобулочних виробів та молочнокислих продуктів, вироблених за допомогою бактеріальних заквасок власного виробництва. Під час дегустацій фахівці ІПР НААН надавали інформацію щодо функціональних властивостей зазначених продуктів та користі від їхнього вживання, як для дітей, так і для дорослих споживачів.

       Представляли розробки інституту завідуюча відділом біотехнології, доктор технічних наук Даниленко Світлана Григорівна, завідуюча відділом інформаційного забезпечення, стандартизації та метрології,  доктор сільськогосподарських наук Копилова Катерина Вячеславівна та очолила делегацію заступник директора з наукової роботи-вчений секретар, доктор технічних наук Романчук Ірина Олегівна,

За активну участь в організації, проведенні 33 Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2021» Інститут продовольчих ресурсів НААН був відзначений дипломом та подякою від Президії Національної Академії Аграрних Наук України.

 На сайт 3

            На сайт 1 Диплом

На сайт 2

naas logo mes logo