1 29 вересня 2021 р. відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Здорове харчування дітей в Україні – запорука майбутнього нації. Стан та перспективи», організована Національним університетом харчових технологій за участі Інституту продовольчих ресурсів НААН. Конференція стала важливим форумом, де науковці, співробітники та студенти профільних закладів освіти, виробничник та інші зацікавлені фахівці висловилися щодо актуального стану харчування дітей у світі та в Україні, запропонували свої варіанти розв’язання проблем його організації, випуску спеціалізованих харчових продуктів, призначених для дітей різних вікових груп, а також законодавчого та іншого нормативного забезпечення цього сектору харчової промисловості. На конференції виступала виконувач обов’язків директора Інституту продовольчих ресурсів НААН д.т.н. І.О. Романчук. В її доповіді «Актуальні питання наукового забезпечення вітчизняних технологій дитячого харчування» було охарактеризовано роль і значення інноваційних технологій виробництва харчових продуктів для дітей, зокрема профільні наукові дослідження ІПР НААН у цій царині, наявні здобутки тощо.

 

2

 

 

Виконувач обов’язків директора Інституту продовольчих ресурсів НААН д.т.н. І.О. Романчук виступає з доповіддю «Актуальні питання наукового забезпечення вітчизняних технологій дитячого харчування»

 

 

  

 

3

 

 

Виступає Генеральний директор Національної асоціації виробників дитячого харчування, молочноконсервної та сокової продукції «Укрконсервмолоко» Т.М. Нагайцева.

naas logo mes logo