2022.09.27 Слайд

Співробітники Інституту продовольчих ресурсів НААН України взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції «Стійке сільське господарство та передача знань в умовах цифрової трансформації» організаторами якої були ПАТ «Північно-Казахстанський університет ім. М.Козибаєва» спільно з Асоціацією LOGOe.V. «Сільське господарство та екологічна рівновага зі Східною Європою».
Було представлено доповідь С. Г. Даниленко, д.т.н., завідувачки відділу біотехнології, С. Б.Вербицького, к.т.н., заступника завідувача відділу інформаційного забезпечення, стандартизації та метрології, Н. М. Пацери, головного інженера відділу інформаційного забезпечення, стандартизації та метрології, «Biological preparations in the diet of cattle and their impact on the quality of beef» («Біологічні препарати у годівлі ВРХ та їх вплив на якість яловичини») виступив з презентацією Сергій Борисович Вербицький.
Доповідь викликала інтерес учасників конференції, які поставили доповідачу низку запитань та отримали компетентні відповіді на них.

 2022.09.27

naas logo mes logo