IMG 5109

07 жовтня 2022 р. відбулося позапланове засідання Вченоїради ІПР НААН. На засіданні голова Вченої ради д. е. н., професор, академік НААН Микола Петрович Сичевський повідомив присутніх про свій перехід на посаду академіка-секретаря відділення аграрної економіки та продовольства НААН України.
З огляду на зазначене Микола Петрович склав повноваження голови Вченої ради та головного редактора збірника Продовольчих Ресурсів.
Директор ІПР НААН д.с.-г.н., професор, академік НААН Ібатуллін Ільдус Ібатуллович від імені колективу інституту подякував Миколі Петровичу за плідну роботу на посадах директора ІПР НААН та Радника дирекції інституту, а також побажав успіхів у роботі на високій відповідальній посаді. М. П. Сичевський щиро подякував присутнім за високу оцінку своєї роботи та висловив надію на плідне співробітництво з ІПР НААН у майбутньому.
У зв’язку зі складенням М. П. Сичевським повноважень голови Вченої ради ІПР НААН на наступному засіданні Вченої ради буде організовано та проведено вибори нового голови.

IMG 5111

 IMG 5113 

naas logo mes logo