Шульга27-28 березня 2018 року відбулась Міжнародна науково-технічна конференція «Перспективи розвитку цукрової промисловості України», організована Національним університетом харчових технологій, Національною асоціацією цукровиків України, Інститутом продовольчих ресурсів НААН та Інститутом післядипломної освіти НУХТ. У роботі конференції та виставці передових розробок і досягнень цукрової галузі взяли участь науковці, керівники та спеціалісти компаній та заводів, представники цукрової галузі зарубіжних країн.

Основними темами конференції були підсумки роботи бурякоцукрової галузі України за 2017 рік та завдання на поточний рік; шляхи забезпечення конкурентоспроможності українського цукру; використання сучасних технологій та обладнання в цукровій галузі; хіміко-технологічний контроль виробництва цукру; сучасні технології створення систем автоматизації підприємств цукрової промисловості; прикладні аспекти заощадження та використання нетрадиційних джерел енергії на цукрових заводах.

Доповідь «Наукове забезпечення розвитку цукрової галузі» представив заступник директора з виробничої та господарської діяльності Інституту продовольчих ресурсів НААН Шульга В.І.

З доповіддю «Застосування вапняку доломітизизованого для цукрового виробництва» виступив голова Ради молодих вчених Інституту продовольчих ресурсів НААН, старший науковий співробітник Ткаченко С.В.

Активну участь у підготовці проведення заходу приймали заступник директора з наукової роботи, член-кореспондент НААН Хомічак Л.М. та співробітники відділу технології цукру, цукровмісних продуктів та інгредієнтів Інституту продовольчих ресурсів НААН.

Відділ   Виставка

naas logo mes logo