P40300013 квітня 2018 року в Інституті продовольчих ресурсів НААН відбулось установче засідання міжвідомчої Науково-координаційної ради у сфері науки, освіти та харчової промисловості при Національній академії аграрних наук України.

З вітальним словом до присутніх від Президії Академії звернувся перший віце-президент НААН Гладій М.В. З інформацією щодо доцільності створення міжвідомчої Науково-координаційної ради виступив директор Інституту продовольчих ресурсів НААН Сичевський М.П.

 

Представники наукових установ, освітніх закладів та галузевих асоціацій у своїх виступах висвітили актуальні проблеми наукового забезпечення харчової промисловості України, забезпечення галузі кваліфікованими кадрами та законодавчо-адміністративні проблеми, що виникають при виробництві продовольчих товарів.

Учасники засідання погодились з необхідністю об’єднання зусиль та активізації роботи всіх відомств, задіяних у підготовці кадрів, науковому забезпеченні, адмініструванні галузі та у безпосередньому виробництві харчових продуктів і прийняли рішення делегувати своїх представників для роботи у міжвідомчій Науково-координаційній раді. На засіданні були також прийняті Положення про Раду, її склад та план роботи на 2018 рік.

Головою Ради обраний Гладій М.В., перший віце-президент НААН, д.е.н, академік НААН, заступником голови Саблук П.Т., академік-секретар Відділення аграрної економіки і продовольства НААН, д.е.н, академік НААН, заступником голови – виконавчим директором Сичевський М.П. директор Інституту продовольчих ресурсів НААН, д.е.н, академік НААН, секретарем Копилова К.В. заступник директора Інституту продовольчих ресурсів НААН, д.с.-г.н.

Базові нормативні документи щодо функціонування Ради передані для розгляду та затвердження на засіданні Президії НААН.

P4030004  P4030012

P4030017  P4030020

P4030031   P4030024

naas logo mes logo