В Інституті продовольчих ресурсів НААН проведено Х Міжнародну науково-практичну конференцію «Харчова промисловість як основа продовольчої безпеки і розвитку держави»

1Наприкінці року в Інституті продовольчих ресурсів НААН традиційно проводиться Міжнародна науково-практична конференція, присвячена актуальним проблемам розвитку харчової та переробної промисловості. Чергова Х Міжнародна науково-практична конференція «Харчова промисловість як основа продовольчої безпеки і розвитку держави» відбулася 27 листопада 2023 р. День проведення конференції співпав з 70-річним ювілеєм д.е.н., професора, академіка НААН Миколи Петровича Сичевського, який був директором Інституту продовольчих ресурсів НААН у 2012-2021 роках, а зараз очолює Відділення аграрної економіки та продовольства НААН. Вів пленарне засідання конференції в.о. директора Інституту продовольчих ресурсів НААН, чл.-кор. НААН Любомир Хомічак. Вітальне слово «Роль академіка НААН Миколи Петровича Сичевського у науковому забезпечення та розбудові харчової промисловості України (до 70-річчя з Дня народження)» оголосив віцепрезидент НААН, академік НААН Юрій Лупенко. Друзі та колеги академіка НААН Миколи Петровича Сичевського тепло привітали ювіляра, який був присутній на пленарному засіданні, згадували славний життєвий шлях академіка Сичевського та його внесок в розвиток харчової промисловості України. Лунали численні побажання ювіляру творчих успіхів і міцного здоров’я. У своєму виступі Микола Петрович Сичевський подякував учасникам за теплі слова та запевнив у тому, що і надалі активно працюватиме над розв’язанням актуальних завдань харчової та переробної промисловості.

          У другій частині конференції, яку вела д.т.н., заст. директора Інституту продовольчих ресурсів НААН Ірина Романчук, було заслухано наукові доповіді учасників, присвячені різним технічним та економічним проблемам функціонування та розвитку харчової промисловості та агропромислового комплексу в цілому. Доповіді учасників викликали жвавий інтерес присутніх, і стали предметом плідного обговорення. Всі наукові доповіді, надіслані для участі у Х Міжнародній науково-практичній конференції «Харчова промисловість як основа продовольчої безпеки і розвитку держави» буде опубліковано у збірнику матеріалів конференції, який буде незабаром розміщено на сайті Інституту продовольчих ресурсів НААН.

 2

3

4

5

6

7

8

9

10

11