Вибори на заняття посади директора Інститута продовольчих ресурсів НААН України

 IMG 2114  15 грудня 2023 року науковці Інституту продовольчих ресурсів Національної академії аграрних наук України таємним голосуванням обирали керівника наукової установи. До участі у конкурсі на заняття посади директора було допущено в.о. директора, доктора технічних наук, професора, члена-кореспондента НААН Любомира ХОМІЧАКА, якого колективу Інституту представив академік-секретар Відділення аграрної економіки і продовольства Микола СИЧЕВСЬКИЙ.
    Претендент на посаду виступив перед колективом зі своєю програмою, у якій окреслив плани на майбутнє, встановив цілі, зауважив про необхідність збереження започаткованих в ІПР НААН наукових традицій.  
   Від наукового колективу виступили заступниця директора з наукової роботи д.т.н., с.н.с. Ірина РОМАНЧУК, завідувач відділу технології бродіння д.т.н., с.н.с. Сергій ОЛІЙНІЧУК, завідувачка відділу біотрансформації зернових продуктів д.т.н., с.н.с. Оскана НАУМЕНКО.
    Колектив Інституту після обговорення і таємного голосування обрав Любомира ХОМІЧАКА на посаду директора Інституту продовольчих ресурсів НААН.
Найщиріші вітання директору Інституту від наукового колективу! Бажаємо енергії, сил та нових звершень!