2019.10.16 ТК 56

16 жовтня 2019 року відбулось засідання підкомітету 1 «Технологія виробництва цукру» Технічного комітету стандартизації ТК 56 «Цукор і крохмалепатокові продукти». На засіданні піднімались наступні питання:
1. Розгляд рекомендацій для цукрових заводів щодо приймання, зберігання та переробки цукрових буряків урожаю 2019 року. Вирішили: Рекомендувати до друку рекомендації по прийманню, зберіганню та переробці цукрових буряків урожаю 2019 року тиражем у кількості 20 екземплярів. Надіслати електронний варіант рекомендацій на всі цукрові заводи.
2. Обговорення пропозиції щодо підготовки «Інструкції по прийманню, зберіганню і обліку цукрових буряків» для цукрових заводів. Вирішили: Підготувати, розглянути і в подальшому рекомендувати до друку та реалізації для цукрових заводів «Інструкцію по прийманню, зберіганню і обліку цукрових буряків».
3. Обговорення пропозиції щодо підготовки методичних рекомендацій по обрізці цукрових буряків. Вирішили: Підготувати, розглянути та рекомендувати до друку і реалізації на цукрових заводах методичних рекомендацій по обрізці цукрових буряків.
4. Розгляд рекомендацій щодо прискорення передачі бібліотеки Державної наукової установи «Український науково-дослідний інститут цукрової промисловості» (УкрНДІЦП) на баланс Інституту продовольчих ресурсів НААН України. Вирішили: Направити лист в Міністерство економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства з проханням надати дозвіл передати бібліотеку Державної наукової установи «Український науково-дослідний інститут цукрової промисловості» (УкрНДІЦП) на баланс Інституту продовольчих ресурсів НААН України.
5. Розгляд пропозиції щодо перспективи оцифровування бібліотеки Державної наукової установи «Український науково-дослідний інститут цукрової промисловості» (УкрНДІЦП). Вирішили: Просити директора Інституту продовольчих ресурсів НААН України Сичевського М. П., після передачі бібліотеки на баланс ІПР, винайти можливість оцифрування бібліотеки вже на базі Інституту продовольчих ресурсів НААН України.
6. Обговорення пропозицій щодо проекту Програми робіт з національної стандартизації на 2020 рік. Вирішили: Винести дане питання на повторний розгляд до кінця 2019 року. У звіті вказати, що фахівці з технології цукристих речовин, які входять до складу ТК 56 готові долучитись до оцінки НД щодо їх відповідності науковому, технічному рівню та потребам цукрових заводів.
7. Обговорення джерела фінансування робіт щодо виконання Програми робіт з національної стандартизації на 2019 та 2020 роки. Вирішили: Повторно направити лист №19 на Міністерство економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства. Зобов’язати Голову та заступника Голови ТК 56 провести переговори з керівництвом зацікавлених сторін щодо фінансової складової робіт ТК 56. Підготувати рубрику «Новини технічного комітету» у науково-інформаційному віснику «Цукрова галузь».

naas logo mes logo