Сичевський26-27 березня 2019 року в Національному університеті харчових технологій відбулась традиційна Міжнародна науково-технічна конференція «Перспективи розвитку цукрової промисловості України», співорганізатором якої виступив Інститут продовольчих ресурсів НААН. Захід зібрав 39 цукрових заводів і понад 40 фірм із України, Молдови, Польщі, Чехії, Данії, Німеччини; до участі у конференції долучилися майже 200 доповідачів.
Директор Інституту продовольчих ресурсів НААН, академік Микола Сичевський представив своє бачення наукового забезпечення розвитку цукрової промисловості України в умовах глобалізації економіки.
У виступах пленарного засідання йшлося про конкурентоспроможність галузі, підтримку виробників, у т.ч. на законодавчому рівні, імплементацію вітчизняного галузевого законодавства до законодавства ЄС, аналіз роботи галузі з перероблення цукрових буряків урожаю 2018 року. Ряд доповідачів виступили з презентаціями новітніх технологій і обладнання від провідних виробників світу та інформацією щодо успішної експлуатації, вже впроваджених на українських підприємствах.
Впродовж роботи конференції учасники також обговорили шляхи забезпечення конкурентоспроможності українського цукру, поділились досвідом використання сучасних технологій та обладнання в цукровій галузі, подискутували щодо хіміко-технологічного контролю виробництва цукру, познайомились з сучасними технологіями створення систем автоматизації підприємств цукрової промисловості, а також прикладними аспектами енергозаощадження та використання нетрадиційних джерел енергії на цукрових заводах.
Як і у попередні роки у рамках конференції працювала виставка сучасних технологій, матеріалів та обладнання для цукрової промисловості.

Холл

 

naas logo mes logo