Рекомендації
Ткаченко С.В. Методичні рекомендації: Зменшення викидів вуглекислого газу і оксиду вуглецю з сатураційним газом цукрового виробництва / С.В. Ткаченко, Л.М. Хомічак, Т.В. Шейко, В.М. Заровний – К.: ІПР НААН, 2024. – 44 с.
Автори розробки:С.В. Ткаченко, Л.М. Хомічак, Т.В. Шейко, В.М. Заровний
Методичні рекомендації спрямовані на опанування прийомів зменшення викидів вуглекислого газу і оксиду вуглецю з сатураційним газом цукрового виробництва в атмосферу. У методичних рекомендаціях наведено узагальнення гранично допустимих нормативів викидів сатураційного газу стаціонарними джерелами у технологічному процесі цукрового виробництва та проведено аналіз факторів технологічного процесу, що впливають на кількість шкідливих компонентів викидів (СО, СO2) сатураційного газу.
Методичні рекомендації призначені для оновлення професійних знань керівників і спеціалістів технічних та технологічних служб підприємств цукрової промисловості; студентів вищих навчальних закладів технічного профілю, а також усіх, хто прагне самостійно поглибити знання та підготувати себе до застосування на практиці прийомів зменшення викидів шкідливих компонентів сатураційного газу – СО та СО2 у атмосферу.
Хомічак Л.М., Кузнєцова І.В., Касамара А.С «Визначення загальної кількості розчинних і нерозчинних харчових волокон: методичні рекомендації» ІПР НААН, К. 16 с.
В основі даних рекомендацій методика AOAC 991.43 «Загальна кількість розчинних і нерозчинних харчових волокон у харчових продуктах. Ферментативно-гравіметричний метод».Дані методичні рекомендації спрямовані на опанування прийомів визначення загальної кількості розчинних і нерозчинних харчових волокон у крохмалі, що визначає його резистентність як одного з основних показників резистентного крохмалю. Даний метод застосовується у крохмальному виробництві.
Методичні рекомендації призначені для оновлення професійних знань керівників і спеціалістів технічних та технологічних служб підприємств крохмального виробництва; студентів вищих навчальних закладів технічного профілю, а також усіх, хто прагне самостійно поглибити знання щодо визначення резистентності крохмалю.
За повним текстом методичних рекомендацій звертатись до Відділу технології цукру, цукровмісних продуктів та інгредієнтів
+38 044 517 05 83 Кузнєцова Інга Вадимирівна, завідуюча відділом
Методичні рекомендації: Визначення швидкості фільтрування під тиском суспензій цукрового виробництва. К.: ІПР НААН, 2022. 19 с.
Автори розробки: С.В. Ткаченко, Л.М. Хомічак, Є.В. Стичинський
Методичні рекомендації спрямовані на опанування прийомів визначення швидкості фільтрування суспензій проміжних продуктів цукрового виробництва. У методичні рекомендаціях наведено: невідповідності значень фільтраційного коефіцієнту і швидкості фільтрування під тиском, залежність для визначення швидкості фільтрування під тиском, конструкції та принцип роботи пристроїв для визначення швидкості фільтрування суспензій сатураційних соків під тиском у лабораторних та виробничих умовах, що ґрунтується на принципі фільтрації з постійним тиском.
Методичні рекомендації призначені для оновлення професійних знань керівників і спеціалістів технічних та технологічних служб підприємств цукрової промисловості; студентів вищих навчальних закладів технічного профілю, а також усіх, хто прагне самостійно поглибити знання та підготувати себе до застосування на практиці прийомів визначення швидкості фільтрування під тиском суспензій проміжних продуктів цукрового виробництв.
За повним текстом методичних рекомендацій звертатись до Відділу технології цукру, цукровмісних продуктів та інгредієнтів
+38 044 517 05 83 Кузнєцова Інга Вадимирівна, завідуюча відділом
+38 044 517 06 92 Гріненко Ірина Григорівна, заступниця завідуючої відділом