ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ОБГОВОРЕННІ ПИТАННЯ ЗАМІНИ НАЗВ М’ЯСНОЇ ПРОДУКЦІЇ В НАЦІОНАЛЬНИХ СТАНДАРТАХ УКРАЇНИ!

        Шановні представники м’ясної промисловості, інші зацікавлені фахівці, споживачі м’ясної продукції!
    Повномасштабна агресія Російської Федерації проти України стала зрозумілою причиною для активного несприйняття українцями численних назв вітчизняної продукції, які настирливо нагадують про країну-агресора (ковбаса Московська, Останкінська та ін.). Відповідно до звернень виробників м'ясної продукції, пропозиції ДП «УкрНДНЦ» та на підставі рішення проведеного засідання ТК 140 «Молоко, м’ясо та продукти їх переробки» виконуються необхідні заходи щодо вилучення російських назв продукції з національних стандартів України.
    Пропонуємо профільним підприємствам м’ясної промисловості, іншим зацікавленим установам і організаціям, всім небайдужим фахівцям і споживачам долучитися до цієї роботи та надати свої пропозиції щодо залучення таких назв м’ясних продуктів, прийнятних для українських споживачів і виробників та не пов’язаних з географією та іншими реаліями країни-агресора. Зробити це можна, взявши участь в Інтернет-голосуванні за посиланням https://form.jotform.com/221354754557360 .
Станом на 09.05.2022 р. надійшли пропозиції, які додаються https://drive.google.com/file/d/1xCNh2d6nsHjTdrAGVykK5jWZ4dwvdLBr/view?usp=sharing .
     Просимо висловити Вашу позицію до 06.06.2022 р. включно.

    ЯКІСНІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ПРОДУКЦІЇ – ГАРНІ УКРАЇНСЬКІ НАЗВИ!