МОНОГРАФІЇ
Наукове обгрунтування удосконалення технології м’ясних, молочних та молоковмісних продуктів
Для працівників різних рівнів управління галузями і підприємствами агропромислового комплексу, керівників, спеціалістів, науковців, викладачів, студентів.
Біотехнології ферментованих продуктів із коров’ячого та козиного молока
Рижкова Т. М., Даниленко С. Г., Михайлов В. М. та ін. – Харків.: Видавництво Іванченка І.С., 2024. – 148 с.
ISBN 978-617-8332-31-0
В монографії розглянуті питання, що стосуються основних фізико-хімічних показники козиного та коров’ячого молока, низки нових та вдосконалених технологій сучасного асортименту молочної продукції. Призначено для використання у навчальному процесі підготовки інженерів-технологів за напрямом підготовки 204 «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва», 181 «Харчові технології» галузі знань 18 “Виробництво та технології”, 162 «Біотехнологія», а також може бути корисно для аспірантів, викладачів закладів вищої освіти та спеціалістів молочної промисловості.
Харчові добавки: навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів
Овсієнко С.М., Берник І.М., Соломон А.М., Науменко О.В. Харчові добавки: навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів. Вінниця: ТОВ «Друк-плюс», ФОП Добрянська О.Г., 2024. 276 с.
ISBN 978-617-8406-10-03
Авторами узагальнено та систематизовано теоретичні надбання у сфері використання харчових добавок. Наведено їх класифікацію, склад, обгрунтовано роль у харчових технологіях та харчуванні. Навчальний посібник містить теоретичний та практичний блоки, тестові завдання, список рекомендованої літератури. Навчальний посібник спрямований на поглиблене вивчення питання оцінки безпеки харчових добавок, їх гігієнічної регламентації та контролю якості.Рекомендовано для організації навчального процесу з дисципліни «Харчові добавки» для студентів галузі знань 18 «Виробництво та технології» спеціальності 181 Харчові технології. Призначено для вчених-фахівців, викладачів, представників підприємств харчової промисловості, студентів.

ISBN 978-966-669-547-8
Висвітлено теоретико-методологічні та практичні аспекти функціонування харчової промисловості України на зламі ХХ-ХХІ ст. Розкрито стратегічні вектори і пріоритетні напрями розвитку галузевих ринків харчової промисловості в умовах глобалізації та монополізації світових продовольчих ринків. Визначено чинники кон’юнктурних змін, бар’єри та ризики на шляху активізації зовнішньоекономічної діяльності вітчизняних товаровиробників. Окреслено напрями державної політики сприяння розвитку харчової промисловості, засади макроекономічної стабілізації і зростання платоспроможного попиту населення.