Інноваційні розробки Інституту продовольчих ресурсів НААН

 
Сичевський М. П., Куць О. І., Савицький Е. Е., Семенівська О. А.
Київ: Аграрна наука, 2020. 24 с.
ISBN 978-966-540-502-3
Наукове видання містить інформацію про чинні об’єкти інтелектуальної власності та свідоцтва України на знаки для товарів і послуг Інституту продовольчих ресурсів Національної академії аграрних наук України.
Розраховано на науковців, науково-педагогічних працівників, студентів навчальних закладів вищої освіти, інших осіб, що здійснюють патентну та маркетингову діяльність у харчовій і переробній промисловості України, займаються питаннями використання, охорони об’єктів права інтелектуальної власності в процесі перетворення результатів завершених наукових досліджень в інноваційні продукти. Діючі об’єкти інтелектуальної власності Інституту продовольчих ресурсів НААН становлять також значний інтерес для товаровиробників, які здійснюють свою господарську діяльність у сучасних умовах на інноваційній основі.
 
        Авторський колектив: Сичевський М. П., Романчук І. О., Копилова К. В., Куць О. І., Коваленко О. В., Савицький Е. Е., Войцехівська Л. І., Майборода Ю. В., Науменко О. В., Мінорова А. В., Грушецький P. І., Даниленко С. Г., Хомічак Л. М., Семенівська О. А., Вербицький С. Б., Вербова О. В., Боднарчук О. В., С. Л. Бокова С. Л. Київ: Аграрна наука, 2019. 28 с. ISBN 978-966-540-473-6
         Каталог містить короткий опис кращих інноваційних розробок Інституту продовольчих ресурсів Національної академії аграрних наук України з питань харчової та переробної промисловості. Видання призначено для представників харчової та переробної промисловості, працівників органів державного управління, наукових, науково-педагогічних працівників, студентів навчальних закладів вищої освіти та інших осіб, зацікавлених у підвищенні ефективності виробництва у харчовій і переробній промисловості завдяки впровадженню інновацій.
 
 
В буклеті зібрані розробки Відділу масло- та сироробства, що пропонуються для реалізації та пов’язані з виготовленням нового та вдосконаленням існуючого технологічного обладнання масло- та сироварної галузі.
За більш детальною інформацією звертатись до Відділу масло- та сироробства.
Майборода Юрій Васильович:
+ 38 044 517-02-29, + 38 044 517-07-95, + 38 050-555-26-97       
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
Орлюк Юрій Тимофійович:
+ 38 044 517-08-92, + 38 050-151-29-87
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

naas logo mes logo