Рада молодих вчених    


           2022.09.20 Протокол засідання Ради молодих вчених

           2021.09.23 Протокол засідання Ради молодих вчених

       2021.05.26 Засідання Ради молодих вчених

        2019.01.30 Засідання Ради молодих вчених

 

       Рада молодих вчених Інституту продовольчих ресурсів заснована у 2012 році з метою всебічного сприяння науково-дослідній роботі, винахідницькій та творчій діяльності аспірантів та молодих вчених, професійному становленню молодих науковців, а також захисту соціальних інтересів молодих вчених і фахівців.                 

Основні завдання Ради:       

  • сприяння професійному зростанню наукової молоді Інституту продовольчих ресурсів;  
  • забезпечення методологічної, організаційної, інформаційної підтримки молодих вчених Інституту продовольчих ресурсів;    
  • інформування молодих науковців про умови проведення Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та іншими державними і міжнародними організаціями та закладами наукових конференцій, програм, семінарів, конкурсів тощо;  
  • здійснення співробітництва з іншими Радами молодих вчених, молодіжними, громадськими, благодійними організаціями в Україні та за кордоном з метою підвищення ефективності власної діяльності;    
  • організація та проведення конференцій, семінарів, дискусій, зустрічей з провідними вченими та фахівцями галузевих та академічних науково-дослідних установ України для узагальнення та обміну інформацією у різних галузях науки;    
  • розгляд щорічних звітів про діяльність членів Ради – представників структурних підрозділів Інституту продовольчих ресурсів.    

 

Голова Ради – Рибак Ярослав Ярославович

+38(093) 901 87 72,    e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

 

Заступник голови Ради - Оніщенко Алла Сергіївна

+38(095) 119 51 48,     e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Секретар Ради – Гетьман Інна Анатоліївна

+38(098) 649 08 69,     e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

naas logo mes logo