ДЕРЖАВНЕ ДОСЛІДНЕ ПІДПРИЄМСТВО ІПР НААН ПРОПОНУЄ:


Закваски 0

Виробництво бактеріальних заквасок для домашнього приготування кисломолочних продуктів

На підприємстві впроваджена система безпеки харчових продуктів і ведеться постійна робота з покращення якості бактеріальних препаратів та удосконаленню технологій їх виробництва. Науковими співробітниками відділу біотехнології Інституту продовольчих ресурсів НААН постійно проводиться робота з селекції нових штамів молочнокислих мікроорганізмів, біфідобактерій, на основі яких дослідне підприємство виготовляє широкий асортимент бактеріальних заквасок «Іпровіт».

Закваски Іпровіт відзначаються гарантованою якістю, високим вмістом корисних мікроорганізмів, оптимальним співвідношенням молочнокислих та біфідобактерій, відсутністю шкідливих домішок. Принциповою відмінністю вітчизняних бактеріальних заквасок Іпровіт є те, що бактерії, які входять до їх складу, виділені з природних джерел на території України і характерні для нормального кишкового біоценозу населення, тому не мають протипоказань та побічних ефектів. Мікроорганізми, які використовуються для виробництва бактеріальних заквасок не підлягали генетичним модифікаціям та дії мутагенних факторів. Регулярне вживання кисломолочних продуктів, виготовлених з використанням бактеріальних заквасок Іпровіт, покращує роботу шлунково-кишкового тракту, зміцнює імунітет, відновлює мікрофлору кишечника.

 

ДДП середовища 3333

 

Виробництво поживних середовищ для мікробіологічних досліджень

Підприємство виготовляє широкий асортимент сухих поживних середовищ: агар елективний сольовий, агар Кліглера, агар лужний, пептон основний, агар поживний, агар Сабуро, бульйон поживний, бульйон Сабуро, середовище Ендо, середовище Кеслера, середовище Кода, середовище Тіогліколеве, середовище Гісса з глюкозою, середовище Гісса з лактозою, середовище Гісса з мальтозою, середовище Гісса з манітом.

 

 ЗАМОВИТИ МОЖНА ТУТ

 

Закваски 2

Виготовлення промислового обладнання 

Технологічне обладнання розроблено в Інституті продовольчих ресурсів з урахуванням сучасних технологій переробки молочної сировини та виготовляється дослідним підприємством на високому технічному рівні. Використання цього обладнання дозволяє виробляти готову продукцію з мінімальним енергоспоживанням і максимальною економією сировини. Обладнання захищено патентами України і виготовляється за попереднім замовленням.

 

Я5-ОМС-1.02 - Насос для подачі харчових жирових сумішей

Я5-ОМС-1 та Я5-ОМС-2 - маслоутворювачі

Я5-ОМС-3 та Я5-ОМС-5 - маслоутворювачі

Ми не тільки виготовляємо обладнання для молочної промисловості, але й здійснюємо увесь спектр робіт з його налагодження. У нас Ви одержуєте гарантовану якість устаткування. Ми також виробляємо запчастини до представленого обладнання.

За спеціальним замовленням може бути виготовлено ємкісне та нестандартне устаткування, а також окремі деталі за кресленнями та ескізами Замовника.

  ЗАМОВИТИ МОЖНА ТУТ

Ми будемо ради бачити Вас серед наших партнерів і Замовників!!!

З питань співпраці та купівлі звертатися:
02002, м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 4А (м. Лівобережна)
тел.факс: +38 (044) 451-42-16; +38 (044) 239-20-58
моб.тел: +38 (063) 313 71 55; +38 (050) 160 77 79
+38 (066) 572-62-77виготовлення обладнання
 Інтернет-сторінки: iprovit.com.ua,
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

naas logo mes logo